Aktualizacja strony została wstrzymana

Aborcjoniści, homoseksualiści i ateiści – odpowiedzialni za antykościelną nagonkę

Homoseksualiści, ateiści, katoliccy dysydenci i zwolennicy aborcji. To oni są odpowiedzialni za nagłośnienie i wykorzystywanie skandalu księży pedofilów przeciwko Kościołowi – uważa włoski dziennikarz i publicysta Francesco Agnoli.

– Nie przypadkiem za tymi oskarżeniami kryją się ruchu proaborcyjne, ruchy homoseksualistów, katolicy dysydenci, uparci ateiści jak Christopher Hitchens i Richard Dawkins, byli komuniści, osieroceni przez swoją ideologię, ale nadal antychrześcijańscy, masoni… Mają oni jeden wyraźny cel: zdyskredytować Kościół, ażeby przestał mówić prawdy niewygodne w epoce 'zakazu zakazów’. Jeżeli wy gwałcicie dzieci – na tym polega ta gierka – jak śmiecie mówić nam, że nieludzka jest aborcja, manipulacja życia, wypożyczanie macicy, sprzedaż spermy, klonowanie człowieka…? – pisze Francesco Agnoli w komentarzu dla portalu ilsussidiaro.it.

Agnoli to włoski dziennikarz i publicysta. Wspólnie z Massimo Introvigne, Giuliano Guzzo, Lorenzo Bertocchim i Luką Volonté wydał właśnie publikację zatytułowaną „Dochodzenie w sprawie pedofilii w Kościele”.

Dziennikarz jest przekonany, że jesteśmy obecnie świadkami próby ukazania winy jednostek jako winy całego Kościoła i że próba ta oparta jest na przesłankach ideologicznych. – Ten medialny atak… może pomóc papieżowi wymieść tyle 'brudów’, które rzeczywiście są w Kościele, jak i w społeczeństwie – dodaje publicysta.

eMBe/Ekai.pl

Za: Fronda.pl | http://fronda.pl/news/czytaj/aborcjonisci_homoseksualisci_i_ateisci_odpowiedzialni_za_antykos