W. Brytania: wstrząsający film o środowisku homoseksualnym

Brytyjski dziennikarz telewizyjny, a zarazem homoseksualista Simon Fanshawe zrealizował film dokumentalny pt. „Kłopot z homoseksualistami” („The Trouble With Gay Men”), w którym przedstawił daleki od sielankowego obraz stylu życia pederastów. Jak sam przyznał, przez przygotowanie tego dokumentu opisującego życie londyńskich homoseksualistów, najprawdopodobniej spalił za sobą wszystkie mosty w tym środowisku – donosi portal LifeSiteNews.com.

Ten wstrząsający dokument powstał po uświadomieniu sobie przez autora, jak bardzo homoseksualny styl życia jest płytki i wyniszczający. Film został wyprodukowany dla stacji telewizyjnej BBC 3 i naświetla problem emocjonalnej oraz psychologicznej niedojrzałości, narcyzmu, nihilizmu i destrukcyjnych tendencji charakterystycznych dla wielu osób tworzących wspólnotę homoseksualną.

Fanshawe zaznacza, że chce, aby homoseksualiści wreszcie wydorośleli. Kiedyś był czołowym aktywistą tego ruchu. – Mamy walczyć z dyskryminacją i uprzedzeniami, a nie wyniszczać się narkotykami i dzikim seksem – uważa.

Dziennikarz przyznaje, że dla ruchu homoseksualnego istotne są cele polityczne, czyli zrównanie homoseksualizmu z heteroseksualnymi stosunkami, zniesienie prawa zakazującego sodomii i stworzenie ustawodawstwa zrównującego ich związki z tradycyjnymi małżeństwami oraz uzyskanie prawa do adopcji dzieci. Stąd z wyrzutem zadaje pytanie retoryczne: „Dlaczego wydaje się że gotujemy sobie piekło postępując jak wieczni nastolatkowie?”.

W dokumencie możemy usłyszeć także następujące stwierdzenia: „Przyzwyczailiśmy się do próżności i traktowania starszych mężczyzn z pogardą. Pomimo AIDS wciąż należymy do grupy skrajnie wysokiego ryzyka i co więcej, jesteśmy zdeterminowani wyniszczyć się przez nowe narkotyki. Zadawalamy się tym, że możemy pomóc światu w utrzymaniu przy życiu wizerunku wszystkich gejów jako zniewieściałych królewien”.

Fanshawe stwierdza również, że w ostatnim czasie bardzo zaniepokoił go sposób, w jaki „świętowane jest wyzwolenie gejów” w jego rodzinnym mieście Brighton – głównym centrum subkultury homoseksualnej. Krytykuje „korowody piękności”, które, jego zdaniem, nie są czymś właściwym dla „prawdziwych gejów”.

Dziennikarz ubolewa nad tym, że kultura homoseksualna to obecnie marność. Młodym inteligentnym chłopcom zależy jedynie na tym, by byli pożądani przez partnerów tej samej płci… Zależy im jedynie na kontaktach intymnych do tego stopnia, że aby poprawić wygląd posuwają się nawet do upiększających operacji plastycznych.

Zwraca uwagę, że homoseksualiści prawie cały swój wolny czas wykorzystują na sprawy związane z intymnymi stosunkami. Przyznaje również, że homoseksualny styl życia nie ma nic wspólnego ze szczęściem. Ubolewa z powodu braku emocjonalnego zaangażowana i upodobania homoseksualistów do seksu „bez zabezpieczeń”.

W filmie powołano się na statystyki, które wskazują na śmiertelne konsekwencje tego stylu życia. Jeden na dziewięciu pederastów w Londynie jest zarażony wirusem HIV. W ciągu pięciu ostatnich lat liczba zarażonych w tym mieście podwoiła się. Odnotowuje się także więcej zachorowań na syfilizm, który w tym samym czasie wzrósł aż o 616 proc.

Niebezpieczny seks nie jest jedynym sposobem, w jaki wyniszczają się homoseksualiści – mówi dziennikarz. Jak dodaje: „jeśli pojawi się jakiś nowy narkotyk, homoseksualista po niego sięgnie”.

Fanshawe w swoim dokumencie rozmawia m.in. z człowiekiem, którego tożsamości nie mógł ujawnić z obawy przed zemstą dealerów narkotykowych, a który „ćpał wszystkie narkotyki” i obecnie prowadzi kampanie w klubach dla pederastów przeciwko rosnącemu spożyciu crystal methamphetamine. Jak zauważył ów człowiek, jest to narkotyk szczególnie rozpowszechniony wśród homoseksualistów, ponieważ zmniejsza zahamowania i pozwala na „uprawianie seksu w zwierzęcy sposób pozbawiony emocji”. W filmie jest mowa o tym, że jeden na pięciu londyńskich homoseksualistów bierze crystal meth.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

 

Za: PiotrSkarga.pl

 

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content