Irlandia: Rząd zamierza uderzyć w tradycyjne regiony katolickie promując homoseksualizm

Aktualizacja: 2010-07-26 7:48 pm

Dzień po podpisaniu przez prezydent Mary McAleese ustawy o związkach partnerskich, rząd Irlandii zainicjował wielką kampanię, promującą homoseksualizm na terenach, w których wpływy katolickie pozostają szczególnie silne.

Minister ds. równouprawnienia, Pat Carey zapowiedziała, że program ma na celu walkę z izolacją wspólnoty homoseksualistów, biseksualistów i transseksualistów w kraju.

Tak naprawdę celem programu jest zbudowanie silnych lokalnych wspólnot różnych dewiantów na obszarach tradycyjnie katolickich. Kampania jest opłacana z budżetu państwa i jest adresowana do młodych ludzi w wieku pomiędzy 14 a 23 rokiem życia.

Na oficjalnej stronie internetowej ministerstwa ds. równouprawnienia można przeczytać, że „kampania ułatwi organizacjom LGBT i aktywistom homoseksualnym zbiorową mobilizację i zachęci ich do walki w obronie strategicznych kwestii seksualnych”. Ostatecznym celem programu jest promowanie w Irlandii różnorodności, tak aby przedstawiciele różnych wspólnot seksualnych stali się integralną częścią społeczeństwa irlandzkiego i cieszyli się takimi samymi prawami co pozostali obywatele we wszystkich dziedzinach życia.

Programem jest oburzony Roger Eldridge z Krajowej Rady Mężczyzn Irlandii i dyrektor wykonawczy Instytutu walczącego w obronie praw rodziny, który uważa, że jest to niszczenie tradycyjnej kultury irlandzkiej. Stwierdził on ponadto, że program stanowi początek akcji, której ostatecznym celem będzie wprowadzenie kar wobec wszystkich tych, którzy nie zgadzają się z aktami homoseksualnymi. Już teraz ustawa o związkach partnerskich, która ma zacząć obowiązywać od stycznie przyszłego roku, przewiduje kary pozbawienia wolności do 6 miesięcy dla pracowników urzędu stanu cywilnego, którzy odmówią rejestracji takich związków.

Program rządowy jest wspierany także przez organizację Atlantic Philanthropies, założoną przez miliardera amerykańskiego Charlesa Feeney’a. Organizacja ta odgrywa dużą rolę w Irlandii, sponsorując programy edukacyjne na uniwersytetach. Jest ona zaangażowana w promowanie „praw” pederastów.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS.

Za: PiotrSkarga.pl -- [Org. tytuł: « Irlandia: rzÄ…d zamierza uderzyć w tradycyjne regiony katolickie promujÄ…c homoseksualizm»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24818 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]