Zamkną dzieci u Wielkiego Brata?

Aktualizacja: 2010-07-20 12:55 pm

We Wrocławiu ma powstać nowa, kontrowersyjna odsłona programu Big Brother. Tym razem w domu Wielkiego Brata producenci zamkną dzieci.

Na wrocławskich Bielanach ma powstać kontrowersyjne reality show – Big Brother Kids. Tym razem w programie wystąpią dzieci w wieku 11 – 13 lat – zapowiada dziennik Polska The Times. Zostaną na trzy miesiące zamknięte ze swoimi rodzicami w domu Wielkiego Brata.

– To prawda, prowadzimy rozmowy na temat produkcji show – potwierdza Jadwiga Olech z Genesis PR, firmy, która reprezentuje producenta programu, ATM grupę.

Rzeczniczka prasowa kuratorium oświaty Janina Jakubowska jest zdziwiona tym pomysłem. – Każde dziecko musi przecież chodzić do szkoły. Oczywiście, rodzice mogą poprosić dyrektora o zgodę na to, by dziecko mogło realizować obowiązek szkolny gdzie indziej, np. w domu. Ale w grę muszą wchodzić ważne powody. Udział w reality show na pewno nie jest jednym z nich – tłumaczy.

Dziecięcy Big Brother nie będzie polskim novum. Big Brother Kids powstał już w Wielkiej Brytanii, gdzie wywołał wiele kontrowersji. Emitująca go telewizja Channel 4 była wielokrotnie oskarżana o brak etyki. W gronie 10 dziewczynek i 10 chłopców w wieku 8-12 lat, którzy zamieszkali w brytyjskim domu Wielkiego Brata, dochodziło do kłótni, a nawet bójek.

eMBe/Polskathetimes

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « ZamknÄ… dzieci u Wielkiego Brata?»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24624 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]