Rasistowka organizacja żydowska wymogła na Google ingerencję cenzorską

Aktualizacja: 2008-09-2 6:08 pm

Organizacja syjonistów operujących w Ameryce – The Zionist Organization of America, pochwaliła szefostwo popularnej internetowej mapy Google Earth, za usunięcie ze swoich stron “fałszywej i demonizującej propagandy politycznej o Żydach i Izraelu”.

Decyzja Google jest odpowiedzią na list organizacji syjonistów wysłany w lipcu br., w którym zażądała ona usunięcia informacji zamieszczanych o Izraelu przez pro-palestyńskich użytkowników. “Google Earth wydaje się być materiałem źródłowym dokładnych i rzetelnych informacji o geografii świata. Nie powinna być zatem narzędziem promującym czyjeś specyficzne polityczne opinie o Izraelu, szczególnie opinie oparte na fałszu.” – stwierdza wydane 25 sierpnia br. oświadczenie organizacji syjonistów.

Syjonizm jest nacjonalistycznym, rasistowskim ruchem polityczno-społeczno-religijnym dążącym do scalenia Żydów, dominacji ziem palestyńskich, utworzenia Wielkiego Izraela, zbudowania “raju na ziemi” dla Żydów kosztem goyim.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2457 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]