Antykatolickie zachowanie “autorytetów” ośmieszających i profanujących Sakrament Spowiedzi

Aktualizacja: 2010-07-19 9:12 am

Kogo spodziewalibyśmy się zastać w konfesjonale? Księdza? Już nie. Na Karuzeli Cooltury w Świnoujściu zasiedli w nim m.in. Zanussi, Herbuś, Stuhr i Grochola.

Krzysztof Zanussi, Magda Mołek, Jerzy Stuhr, Edyta Herbuś, Michał Piróg, Katarzyna Grochola postanowili spróbować sił w roli „spowiedników”. Organizatorzy posadzili ich w konfesjonałach, aby – jak twierdzą – „mieszkańcy i turyści (…) mogli w dowolnym momencie podejść do wybranej gwiazdy i opowiedzieć jej o przełomowym momencie swojego życia”. Na koniec celebryci mieli dokonać dyskretnego podsumowania rozmów.

Tego rodzaju happening odbywa się już drugi rok z rzędu. Elitę naszego narodu w akcji uwiecznili fotoreporterzy „Faktu”.

MJ

Photo: Fakt.pl

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « „Autorytety” spowiadajÄ… Polaków»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24567 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]