Komisja Europejska czeka na wyjaśnienia polskich władz ws. ustawy hazardowej

Aktualizacja: 2010-07-17 9:22 am

Komisja Europejska ma zastrzeżenia do przedstawionej przez polski rząd nowelizacji ustawy hazardowej.

KE przyjrzała się informacjom przysłanym przez polskie władze oraz przestudiowała projekt legislacji. – KE sformułowania opinię, że pewne przepisy mogłyby być sprzeczne z prawem UE. Ponadto KE domaga się pewnych wyjaśnień co do pozostałych przepisów – oświadczył odpowiadający za przemysł rzecznik KE Fabio Pirotta.

Rzecznik nie chciał powiedzieć o jakie konkretnie zastrzeżenia chodzi, bo – jak podkreślił – korespondencja z polskim rządem ma charakter poufny.

Zgodnie z decyzją KE, do 16 sierpnia Polska nie może przyjąć legislacji – do tego czasu Bruksela oczekuje wyjaśnień od naszego rządu.

(ks /źródło: tvn24.pl)

Za: niezalezna.pl -- [Org. tytuł: « KE CZEKA NA WYJAŚNIENIA POLSKICH WŁADZ»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24508 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]