Kilkadziesiąt tysięcy podpisów przeciw EuroPride 2010

Tysiące mieszkańców Warszawy, jak również przedstawiciele różnych środowisk z całego kraju, nadesłali liczne protesty do miejskiego ratusza w Warszawie, domagając się by Prezydent Miasta Hanna Gronkiewicz – Waltz nie udzieliła zgody na przemarsz ulicami stolicy homoseksualistów, biseksualistów i transwestytów, który ma się odbyć w sobotę 17 lipca. Wszyscy wskazują na zagrożenie, jakie EuroPride 2010 stanowi dla moralności publicznej i zgodnie z art. 2 ustawy o zgromadzeniach powinna ona zostać objęta zakazem władz miejskich.

Specjalne oświadczenie protestacyjne wysłali do Pani Prezydent przedstawiciele Komitetu – Mieszkańcy Osiedla Ostrobramska, Komitetu – Petycja przeciwko EuroPride 2010 w Warszawie, Komitetu – Stop Promocji Homoseksualizmu w Warszawie, przedstawiciele Grupy – Nie dla Homoseksualnej Parady Równości w Warszawie oraz Komitetu – Mieszkańcy Warszawy Przeciw Homoseksualnej Deprawacji.

Protestujący zwrócili uwagę, że pod petycją przeciw paradzie zebrano blisko 5 tys. własnoręcznych podpisów. Mieszkańcy Osiedla Ostrobramska wysłali ponad 100 indywidualnych petycji, zebrano blisko 9 tys. podpisów elektronicznych i ponad 2,5 tys. e- maili. Ponadto ponad 30 tys. osób zaprotestowało przeciw paradzie na portalu społecznościowym NK oraz ponad 6 tys. na Facebooku. W sumie przeciw paradzie wypowiedziało się bez mała 55 tys. osób.

Władze Miasta Stołecznego Warszawy odpowiadając na wezwanie do odwołania zaplanowanej na sobotę wielkiej parady różnych dewiantów, którzy mają przyjechać z całej Europy, już wcześniej tłumaczyły się, że nie mają podstaw prawnych do zablokowania tego typu imprezy. Nie jest to zgodne z prawdą, gdyż jeśli istnieje poważne ryzyko zakłócenia porządku publicznego, a także w celu ochrony moralności publicznej, tego typu imprezy mogą być odwoływane.

W Kanadzie w tym roku władze zrezygnowały z udzielania wsparcia finansowego festiwalowi homoseksualnemu w Toronto, gdyż Kanadyjczycy mają dość tego typu imprez znanych z niezwykłej obsceniczności. Często zdarza się, że podczas parad pederaści, lesbijki, transseksualiści itp. obnażają się i obcują publicznie ze sobą. Decyzję o zablokowanie środków dla homoseksualistów podjął minister przemysłu Tony Clement, który postanowił przeznaczyć pieniądze na wsparcie innych programów. Jego decyzję poparło aż dwie trzecie obywateli Kanady. W ten sposób wyrazili oni swój sprzeciw wobec organizowania tego typu imprez.

Pederaści i lesbijki nie otrzymują bezpośrednio publicznych środków finansowych na zorganizowanie parady EuroPride 2010 w Warszawie. Jednak w celu zapewnienia im bezpieczeństwa miasto musi wydać sporo pieniędzy podatników. Podczas dotychczas zorganizowanych parad zwykle nielicznej grupie pederastów i lesbijek towarzyszył ogromny kordon policyjny. Władze miasta doskonale zdają sobie sprawę, że tego typu przemarsze stanowią zagrożenie dla porządku publicznego, a jednak zezwalają na organizowanie tak skandalicznych imprez, podczas których promowana jest dewiacja.

Źródło: Piotrskarga.pl

Poniżej tekst oświadczenia protestujących przeciw paradzie EuroPride 2010:

Warszawa, dnia 14.07.2010

Szanowna Pani
Prof. Hanna Gronkiewicz-Waltz
Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy
Ul. Pl. Bankowy 3/5, 00-950 Warszawa

Protest

W obliczu zmasowanej propagandy środowisk gejowskich, której jesteśmy świadkami w Warszawie w dniach 9-18 lipca br. w związku z tzw. EuroPride 2010, mieszkańcy Warszawy jak i środowiska z całej Polski, wyrażają stanowczy sprzeciw i żądają odwołania, zaplanowanej na sobotę 17 lipca, parady będącej hańbą Europy.

Na to publiczne i jawne zgorszenie narażone są szczególnie dzieci i młodzież, które w swej niewinności bombardowane są promocją brudu i zboczenia.

W związku z powyższym różne środowiska podjęły się zebrania podpisów pod żądaniem niedopuszczenia do tej skandalicznej i gorszącej imprezy pederastów z całej Europy w wyniku czego zostało zebranych 55 tysięcy (dokładnie pięćdziesiąt cztery tysiące sześćdziesiąt pięć) podpisów pod protestem:

– Komitet – Mieszkańcy Warszawy Przeciw Homoseksualnej Deprawacji – 4 490 własnoręcznych podpisów pod protestem,
– Komitet – Mieszkańcy Osiedla Ostrobramska – 123 indywidualnych pism protestacyjnych,
– Komitet – Petycja przeciwko EuroPride 2010 w Warszawie – 8 949 elektronicznych podpisów pod protestem (http://stopeuropride2010.wikidot.com/start),
– Komitet- Stop Promocji Homoseksualizmu w Warszawie – 2 062 maili protestacyjnych do Prezydent m.st. Warszawy (www.protestuj.pl),
– Grupa – NIE dla Homoseksualnej Parady Równości w Warszawie – 6 272 członków profilu na portalu społecznościowym (http://www.facebook.com/pages/NIE-dla-homoseksualnej-Parady-Rownosci-w-Warszawie/323820237017?ref=ts)
-Grupa na NK – Nie dla Homoseksualnej Parady w Warszawie – 32 169 członków profilu na portalu społecznościowym NK (http://nk.pl/profile/31880725)

Tak zwana EuroPride 2010 stanowi zagrożenie dla moralności publicznej i zgodnie z art. 2 ustawy o zgromadzeniach powinna zostać objęta zakazem władz miejskich. Dlatego też zwracam się do Pani Prezydent z apelem o podjęcie działań uniemożliwiających przejście ulicami naszej stolicy parady pederastów promującej dewiację i będącej publicznym zgorszeniem.

Podpisali:

Komitet – Mieszkańcy Warszawy Przeciw Homoseksualnej Deprawacji
Komitet – Mieszkańcy Osiedla Ostrobramska
Komitet – Petycja przeciwko EuroPride 2010 w Warszawie
Komitet- Stop Promocji Homoseksualizmu w Warszawie
Grupa – NIE dla Homoseksualnej Parady Równości w Warszawie
Grupa – Nie dla Homoseksualnej Parady w Warszawie

Za: PiotrSkarga.pl | http://www.piotrskarga.pl/ps,5516,2,0,1,I,informacje.html

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content