Specyficzna pomoc z Niemiec: Śmieci zamiast darów

Aktualizacja: 2010-07-12 12:47 pm

Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża w Jelczu-Laskowicach oraz powodzianie z niecierpliwością oczekiwali na dary jakie miały przybyć z Niemiec. Jednak zamiast tego otrzymali śmieci. – podaje dziennik Polska-Times przywołując informację Telewizji Wrocław

Dwie ciężarówki, które przyjechały do Jelcza w wyznaczonym terminie, zamiast oczekiwanych ubrań, środków czystości, żywności i materiałów budowlanych przywiozły do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej rzeczy, które nie nadawały się do niczego. “Jest tu brudna bielizna, nawet nie wyprana, no okropności.” – mówiła zrezygnowana Bożena Całus z Ośrodka Pomocy Społecznej w Jelczu-Laskowicach.

Kto zawinił, nie wiadomo, wiadomo jednak, że koszty zutylizowania tej specyficznej “pomocy z Niemiec” poniesie gmina.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Polska-Times

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24210 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]