Akcja uświadamiająca w Krakowie: “Bomby na Izrael – już czas”

Aktualizacja: 2010-07-9 9:57 am

Z okazji organizowanego co rocznie z wielkim rozmachem “Festiwalu Kultury Żydowskiej w Krakowie”, działacze Narodowego Odrodzenia Polski postanowili przypomnieć czym jest źródło wychwalanego podczas tegoż zbiegowiska dziwnych ludzi, państwa Izrael. A jest to terroryzm, mordy, gwałty i niesprawiedliwość.

Dla wycieczek Żydów,  którym mózgi zamieniono w papkę, widok pikiety NOP głoszącej prawdę o ich państwie był szokujący (choć o dziwo – po polsku- zrozumiały). Po schowaniu się za murami synagogi i w ochronie smutnych panów z Mossadu zgłoszono niepokornych NOPowców na milicję.

Para patrolujących nie miała specjalnie dużo argumentów by nas zatrzymać, więc kilkaset ulotek NOP “Bomby na Izrael- już czas!” nadal rozchodziło się do rąk zszokowanych taką akcją krakowian (bijących brawo) i żydów (bijących na alarm).

nop.org.pl

Za: nacjonalista.pl -- [Org. tytuł: « Kraków: “Bomby na Izrael – już czas”»]
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=24004 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]