Krucjata przeciwko “Europride” w TVN Warszawa

Aktualizacja: 2010-07-5 10:36 am

1 lipca 2010 r. w studiu TVN Warszawa w programie „Miejski Reporter” wystąpiła Katarzyna Stępkowska z Krucjaty – Młodzi w Źyciu Publicznym. Przedstawicielka Krucjaty zabrała głos przeciwko zbliżającej się homoseksualnej paradzie w stolicy. Niestety, redaktor prowadzący program uniemożliwił jej pełną prezentację poglądów, a w trakcie emisji pokazano amoralne i obraźliwe obrazy.

Środowiska pederastów, które kreują się na osoby szykanowane przez społeczeństwo, w rzeczywistości przepełnione są agresją i nienawiścią szczególnie do katolików – komentuje wizytę w TVN Katarzyna Stępkowska. – Sam tytuł parady „Nie lękajcie się” jest bluźnierczą kpiną ze słów papieża Jana Pawła II , który wypowiedział te słowa do swych rodaków by dodać im otuchy do walki ze złem. Organizatorzy powinni skorzystać z innych słów Ojca Świętego, który jasno określił zachowania pederastów jako dewiacyjne. W przeciągu historii świata dewiacja zawsze była powodem do wstydu. Pederaści próbują nas zobojętnić na promowane przez siebie dewiacje i zboczenia. Dziś organizują parady, jutro będą domagać się legalizacji małżeństw osób tej samej płci, a pojutrze zażądają adopcji dzieci! Nie pozwólmy na to!

***

W dniach 9-18 lipca 2010 r. w Warszawie odbędzie się impreza Europride, której zwieńczeniem ma być największa parada homoseksualna w Europie Środkowo-Wschodniej. Według organizatorów ma ona zgromadzić ok. 70 tys. uczestników.

Krucjata – Młodzi w Źyciu Publicznym zabiera głos w mediach m.in. w obawie przed deprawacją dzieci i młodzieży, a także w związku z tym, że takie niemoralne parady mają na celu skłonienie do akceptacji „małżeństw” homoseksualnych, a następnie adopcji dzieci przez pary jednopłciowe.

Zachęcamy również do wysyłania protestów przeciwko promocji homoseksualizmu w Warszawie: http://www.protestuj.pl/.

Krucjata – Młodzi w Źyciu Publicznym

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=23740 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]