Ludobójcze zamiary szowinistów syjonistycznych - Lech Maziakowski

Aktualizacja: 2008-08-4 2:38 pm

Dziennik The New York Times opublikował 18 lipca br. przerażający artykuł pióra żydowskiego historyka z Izraela, profersora Benny Morrisa, ukazujący z całą otwartością determinację elit żydowskich w unicestwieniu wszystkich mieszkańców Iranu i zrównaniu tego państwa z ziemią.

“Irańscy przywódcy powinni dobrze przemyśleć podjęte przez siebie ryzyko i zawiesić swój program nuklearny. O ile nie spełnią oni tych warunków, w najlepszym układzie mogą się spodziewać zniszczenia swoich nuklearnych obiektów przez izraelskie lotnictwo używające konwencjonalnej broni. Bądźmy pewni, że oznaczałoby to tysiące irańskich ofiar.” – zimno kalkuluje profesor Morris. Ten syjonistyczny szowinista posuwa się jednak znacznie dalej i śmiało zagrzewa do holokaustu na nieznaną skalę. Twierdzi on, że w przypadku gdyby Iran nie skorzystał z ultimatum Izraela, “jedyną alternatywą będzie przemienienie Iranu w nuklearną pustynię” (“nuclear wasteland”).

Przerażająca jest otwartość i szczerość syjonistycznych strategów, którzy nie kryją się z poglądami dokonania ludobójstwa 70 milionów Irańczyków, przemienienia ich kraju w post-nuklearną pustynię i zatrucia radioaktywnego znacznej połaci kuli ziemskiej. Wszystko w imię obłędnej ideologii mesjanistycznej nakazującej budowę Wielkiego Izraela i całkowitej dominacji na światem. Kosztem wszystkiego, kosztem milionów istnień ludzkich.

Pamiętajmy, że mówią to ci sami, którzy perorują nieustannie o “Holokauście Żydów” podczas II wojny światowej, jednocześnie zakazując jakiejkolwiek dyskusji nad wiarygodnością uznanej za jedynie-słuszną oficjalnej wersji historii. Ci sami, którzy każdą krytykę swego obłędu talmudycznego, szaleństwa syjonistycznego, rewolucyjnych postaw swoich przodków czy też dziejącej się na naszych oczach masakry Palestyńczyków, sprowadzają do uniwersalnego i bezsensownego pojęcia “antysemityzmu”. Ci sami, którzy przywołując w setkach filmów, programach szkolnych i powszechnej propagandzie straszak “faszyzmu”, sami skutecznie stosują najgorsze wzorce czasów stalinizmu i nazizmu.

Musimy zdawać sobie sprawę z tego co się dzieje i aktywnie wypowiadać się przeciwko haniebnej polityce Izraela i wspierającego je lobby prożydowskiego, zatruwającego życie publiczne i obezwładniającego społeczeństwa, czy to w Stanach Zjednoczonych czy też w Polsce. W przeciwnym razie nie będziemy mieli czystego sumienia, tak jak naród niemiecki nie może mieć czystego sumienia twierdząc, że “nic nie wiedział” o dokonywanych przez swoich żołnierzy zbrodniach.

My – żyjąc w czasach szybkiej wymiany informacji – wiemy o tym wszystkim. Na dodatek jesteśmy wyraźnie ostrzegani przez szowinistów planujących i za nic mających sobie unicestwienie 70 milionów ludzi. Jeśli będziemy milczeć, tym bardziej obciąży to i nasze sumienia.

Lech Maziakowski
Washington, DC | 2008-08-01 | www.bibula.com


Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2349 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]