USA podłączy Izrael do zaawansowanego systemu radarowego

Aktualizacja: 2008-08-4 11:50 am

Stany Zjednoczone wyraziły zgodę na podłączenie Izraela do dwóch amerykańskich zaawansowanych systemów radarowych celem – jak się twierdzi – “wykrycia potencjalnego ataku ze strony Iranu”. Źródła militarne Waszyngtonu ujawniają, że podłączenie do radarowego systemu X-Band FBX-T Radar, nastąpi w ciągu sześciu miesięcy.

Jakkolwiek Stany Zjednoczone odżegnują się na forum publicznym od przygotowywania inwazji na Iran mówiąc, że nie wezmą udziału w tego typu ataku, to wszystko wskazuje na to, iż aktywnie wspierają przygotowania Izraela do tego aktu agresji. Izrael – jedyne nuklearne supermocarstwo w regionie – zamierza za wszelką cenę zdominować region, rozszerzając swoje sterfy wpływów i zagarniając ziemie pobliskich państw celem budowy mesjanistycznego Eretz Israel.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2348 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]