USA: sieć hipermarketów namawia dzieci do udziału w imprezach homoseksualnych

Aktualizacja: 2010-06-23 11:35 am

Amerykańskie Stowarzyszenie Rodzin (AFA) wszczęło protest przeciwko sieci hipermarketów Home Depot. Zorganizowała ona warsztaty dla dzieci podczas festiwalu homoseksualnego w Portland, który odbywał się w dniach od 13 do 20 czerwca br.

Stowarzyszenie zwróciło uwagę na to, że imprezy homoseksualne są zazwyczaj obsceniczne. Dochodzi na nich nie tylko do obnażania się pederastów i lesbijek, ale także do odbywania publicznie aktów seksualnych.

Amerykańska sieć hipermarketów Home Depot, która zorganizowała dla dzieci specjalne warsztaty rękodzieła była jednym z głównych sponsorów Southern Maine Pride Festival.

Sieć ta oficjalnie zachęcała dzieci do wzięcia udziału w imprezach, podczas których mogły się one bezpośrednio zetknąć z transwestytami i aktywistami homoseksualnymi.

Home Depot sponsorowała także tegoroczną paradę pederastów w Bostonie.

AFA wzywa do wysyłania protestów do Home Depot, by firma ta zaprzestała lobbowania na rzecz wciągania dzieci w imprezy homoseksualne, podczas których mogą zetknąć się one z niezdrowymi i niebezpiecznymi praktykami seksualnymi.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=23242 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]