Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: sieć hipermarketów namawia dzieci do udziału w imprezach homoseksualnych

Amerykańskie Stowarzyszenie Rodzin (AFA) wszczęło protest przeciwko sieci hipermarketów Home Depot. Zorganizowała ona warsztaty dla dzieci podczas festiwalu homoseksualnego w Portland, który odbywał się w dniach od 13 do 20 czerwca br.

Stowarzyszenie zwróciło uwagę na to, że imprezy homoseksualne są zazwyczaj obsceniczne. Dochodzi na nich nie tylko do obnażania się pederastów i lesbijek, ale także do odbywania publicznie aktów seksualnych.

Amerykańska sieć hipermarketów Home Depot, która zorganizowała dla dzieci specjalne warsztaty rękodzieła była jednym z głównych sponsorów Southern Maine Pride Festival.

Sieć ta oficjalnie zachęcała dzieci do wzięcia udziału w imprezach, podczas których mogły się one bezpośrednio zetknąć z transwestytami i aktywistami homoseksualnymi.

Home Depot sponsorowała także tegoroczną paradę pederastów w Bostonie.

AFA wzywa do wysyłania protestów do Home Depot, by firma ta zaprzestała lobbowania na rzecz wciągania dzieci w imprezy homoseksualne, podczas których mogą zetknąć się one z niezdrowymi i niebezpiecznymi praktykami seksualnymi.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Za: PiotrSkarga.pl | http://www.piotrskarga.pl/ps,5410,2,0,1,I,informacje.html

Skip to content