Marek Jurek: Głosujcie na Kaczyńskiego

Te wybory niewiele zmieniają. Nie jesteśmy ani bliżej, ani dalej. Choć w tych wyborach nie doświadczyliśmy zbyt wiele solidarności, w drugiej turze będę głosował na Jarosława Kaczyńskiego i zachęcam do tego wszystkich moich wyborców – mówi portalowi Fronda.pl Marek Jurek, lider Prawicy Rzeczpospolitej.

Wyniki pokazują postępującą koncentrację poparcia dla dwóch kandydatów i bardzo dobry wynik kandydata lewicy. Nasze wyniki są niezadowalające, ale w porównaniu do wyników Andrzeja Olechowskiego i Waldemara Pawlaka widać, że pozycja Prawicy Rzeczypospolitej jest w Polsce istotna, bo osiągnęliśmy ją przy zaangażowaniu w kampanię znacznie mniejszych środków od naszych rywali.

Wyzwania, którym staramy się sprostać, takie jak kryzys demograficzny czy budowa silnej opinii chrześcijańskiej, pozostają aktualne. Będziemy kontynuować naszą pracę.

Te wybory niewiele zmieniają. Nie jesteśmy ani bliżej, ani dalej. Choć w tych wyborach nie doświadczyliśmy zbyt wiele solidarności, w drugiej turze będę głosował na Jarosława Kaczyńskiego i zachęcam do tego wszystkich moich wyborców.

not. MJ

Za: Fronda.pl | http://www.fronda.pl/news/czytaj/marek_jurek_bedziemy_kontynuowac_nasza_prace

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content