Marek Jurek: Głosujcie na Kaczyńskiego

Aktualizacja: 2010-06-21 1:26 pm

Te wybory niewiele zmieniają. Nie jesteśmy ani bliżej, ani dalej. Choć w tych wyborach nie doświadczyliśmy zbyt wiele solidarności, w drugiej turze będę głosował na Jarosława Kaczyńskiego i zachęcam do tego wszystkich moich wyborców – mówi portalowi Fronda.pl Marek Jurek, lider Prawicy Rzeczpospolitej.

Wyniki pokazują postępującą koncentrację poparcia dla dwóch kandydatów i bardzo dobry wynik kandydata lewicy. Nasze wyniki są niezadowalające, ale w porównaniu do wyników Andrzeja Olechowskiego i Waldemara Pawlaka widać, że pozycja Prawicy Rzeczypospolitej jest w Polsce istotna, bo osiągnęliśmy ją przy zaangażowaniu w kampanię znacznie mniejszych środków od naszych rywali.

Wyzwania, którym staramy się sprostać, takie jak kryzys demograficzny czy budowa silnej opinii chrześcijańskiej, pozostają aktualne. Będziemy kontynuować naszą pracę.

Te wybory niewiele zmieniają. Nie jesteśmy ani bliżej, ani dalej. Choć w tych wyborach nie doświadczyliśmy zbyt wiele solidarności, w drugiej turze będę głosował na Jarosława Kaczyńskiego i zachęcam do tego wszystkich moich wyborców.

not. MJ

Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=23167 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]