Lepper w Szczecinie. Zjadł obiad za 13 złotych w barze mlecznym

Aktualizacja: 2010-06-18 1:47 pm

W piątek do Szczecina zawitał Andrzej Lepper, kandydat na prezydenta Polski. Na niecodzienny obiad wybrał się do baru mlecznego Turysta przy ul. Obrońców Stalingradu.

Ze smakiem zjadł zraz z pieczarkami, surówkę z białej kapusty oraz buraczków i kompot. Zapłacił tylko 13 złotych i najedzony do syta pojechał na konferencje.

Wizytą w Szczecinie i na Dniach Stargardu Szczecińskiego, Andrzej Lepper zakończył swoją kampanię wyborczą. Kandydat na prezydenta ucieszył się miłym powitaniem w tym jednym z najtańszych barów w Szczecinie barze i powiedział, że jedzenie było smaczne i że jest to bar na każdą kieszeń.

Bary mleczne, symbol Polski Ludowej, ale i zdrowego, dobrego i taniego jedzenia, zostały zepchnięte w niebyt po okresie tzw. transformacji ustrojowej, kiedy to do Polski napłynęły wielkie koncerny międzynarodowe organizujące sieci tzw. śmieciowego jedzenia (junk food).

Za: Głos szczeciński - czytaj dalej -- [Org. tytuł: « Lepper w Szczecinie. Zjadł obiad za 13 złotych w barze mlecznym»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=23091 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]