Tragiczne konsekwencje głupoty Komorowskiego?

Aktualizacja: 2010-06-15 1:58 pm

Wszystkie dotychczasowe gafy czy wpadki Bronisława Komorowskiego były jedynie powodem do kpin, z wyjątkiem dwóch ostatnich: “gazowej” i “natowskiej”.

“Wpadka gazowa”, która zgodnie za strategią rosyjskiego Gazpromu ma mobilizować opinię publiczną w Polsce przeciw eksploatacji złóż gazu z łupków jako zagrażającej środowisku naturalnemu była groźna, do dzisiaj groźniejsza niż “wpadka natowska”

Zapowiedź wyjścia Polski z NATO – która jak zapewniał Bronisław Komorowski była skonsultowana z premierem – została wygłoszona po śmierci w Afganistanie siedemnastego polskiego żołnierza. Zapowiedź kuriozalna, nieprawdopodobna i być może obliczona jedynie na doraźny efekt wyborczy okazała się tragiczna w skutkach.

Dzisiaj, w wyniku ostrzału polskiej bazy zginął osiemnasty polski żołnierz a sposób działania Talibów (czy ktokolwiek to był) jest identyczny jak ten, który miał miejsce kilka lat temu w Hiszpanii.

Ciekawe jest również to jak marginalizuje się dzisiejsza śmierć Polaka w mediach takich jak TOKFM czy “Gazeta Wyborcza” [link]. Ta ostatnia, która tresuje odbiorców jak rozpoznać range zdarzenia podświetlając te najistotniejsze na stronie głównej na czerwono tym razem niecałą godzinę po śmierci Polaka uwage odbiorców kieruje na… mundial, mordobicie piłkarzy czy pieniactwo Komorowskiego.

Boomcha

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=22914 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]