Nowe pismo dla młodzieży amerykańskiej b&#281dzie tworzone przez dziennikarzy izraelskiej gazety

Aktualizacja: 2006-04-12 12:00 am

Izraelska gazeta Jerusalem Post wraz z organizacjami żydowskimi działającymi w Stanach Zjednoczonych, przygotowują się do wypuszczenia na rynek nowego pisma przeznaczonego dla amerykańskich nastolatków. Pierwszy numer pisma, mającego ukazywać się dziewięć razy do roku, wydany zostanie w październiku br, lecz dwa darmowe numery próbne ukażą się w maju i we wrześniu. 80 procent treści będzie dostarczanych przez dziennikarzy Jerusalem Post, 10 procent przez uczniów szkół średnich w Izraelu, a 10 procent przez uczniów szkół średnich w Stanach Zjednocznonych.

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=226 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]