Matkę Andrea Boccelliego namawiano aby dokonała aborcji…

Aktualizacja: 2010-06-5 7:34 pm

Jak wyglądałby świat bez Andrea Bocelliego? Gwiazdor muzyki pop i opery mógłby dziś nie żyć, gdyby jego matka zdecydowała się na aborcję, do której niektórzy ją przekonywali.

Bocelli nagrał przejmujące video „Jestem całym życiem”, w którym opowiada  historię młodej kobiety hospitalizowanej z powodu „zwykłego ataku wyrostka robaczkowego”.  Bocelli opowiada na filmie jak lekarze sugerowali tej kobiecie, by zabiła  swoje dziecko. – Tą kobietą była moja mama a ja byłem jej tym dzieckiem –  mówi Bocelli.

Bocelli urodził się w 1958 r. W momencie narodzin, lekarze zdiagnozowali u niego  jaskrę wrodzoną i  stwierdzili, że w wieku 12 lat będzie zupełnie ślepy. – Może jestem stronniczy, ale myślę, że mama dokonała właściwego wyboru – mówi Bocelli. Do tej pory wokalista sprzedał ponad 70 milionów płyt i jest jednym z najpopularniejszych piosenkarzy na świecie.

Bocelli był agnostykiem wrócił jednak do katolicyzmu w 1994 roku pod wpływem – jak sam przyznaje – dzieł Lwa Tołstoja, który przekonał go, że życie nie jest przypadkiem, ale ma swój cel.  Muzyk wyraził nadzieję, że że filmik, który można znaleźć na YouTube przekona kobiety, które myślą o aborcji do jej zaniechania.

Ł.A/ LifeSiteNews

Za: Fronda.pl -- [Org. tytuł: « Andrea Bocelli mógł zostać abortowany»]
Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=22583 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]