USA: zamiast „Dnia Świętości Źycia” jest „Miesiąc Gejów, Lesbijek, Biseksualistów i Transseksualistów”

Prezydent Barack Obama już drugi rok z rzędu wydał proklamację, uznającą czerwiec „Miesiącem Lesbijek, Gejów, Biseksualistów i Transseksualistów”. Wcześniej prezydent George W. Bush proklamował „Dzień Świętości Źycia”, który jednak został zniesiony przez Obamę.

Wendy Wright, prezes „Concerned Women for America” nie jest zdziwiona postępowaniem prezydenta Obamy. Stwierdziła, że jest on konsekwentny w swoich działaniach. Woli wspierać egoistyczne jednostki, którym wydaje się, że są dyskryminowane, aniżeli zajmować się osobami bezbronnymi i popierać kwestie moralne.

Prezydent Obama od samego początku nie kryje, że jest zainteresowany promocją praw pederastów, którzy pracują na wszystkich szczeblach administracji państwowej. Jego program promocji homoseksualizmu zakłada uchylenie ustawy chroniącej tradycyjne małżeństwa i przyznanie pederastom oraz lesbijkom tych samych praw co małżeństwom, zezwolenie na adopcję dzieci przez nich, zlikwidowanie dyskryminacji ich w miejscach pracy oraz zapewnienie homoseksualnym pracownikom federalnym takich samych korzyści co pracownikom heteroseksualnym. Poza tym prezydent dąży do uchylenia zakazu służby jawnych homoseksualistów w armii.

Prezydent Obama zerwał z długą tradycją proklamowania „Dnia Świętości Źycia”. Po raz pierwszy święto to ogłosił prezydent Ronald Reagan w 1984 r. Kontynuował je prezydent George H. W. Bush. Po objęciu urzędu przez Billa Clintona proklamację tę zawieszono na osiem lat. Wznowił ją później prezydent George W. Bush.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Za: PiotrSkarga.pl | http://www.piotrskarga.pl/ps,5300,2,0,1,I,informacje.html

Skip to content