Komorowskiego wspiera rysownik, który zasłynął z wsadzania flagi w psią kupę

Sztab wyborczy kandydata PO na prezydenta zaprezentował koszulkę, na którą rysunek zaprojektował Marek Raczkowski. Marszałek Sejmu powtarza, że swój program opiera na przywiązaniu do patriotyzmu, tradycji i rodziny. To pewnie dlatego, rysunek na koszulkę wykonał rysownik, który zasłynął wtykaniem polskiej flagi w psie kupy.

Marek Raczkowski.
Marek Raczkowski.

Wyborczy T-shirt przedstawia dom ocieplany wielkim Komorowskim. To niejedyna praca „artysty” na rzecz kandydata PO. Kilka dni temu, posłanka Agnieszka Pomaska zaprezentowała na Twitterze rysunek odnoszący się do myśliwskich zamiłowań marszałka Sejmu. – Dwa zające, które zamierzają głosować na myśliwego Bronisława Komorowskiego – opisuje Pardon.pl.

Internauci pytają jednak, czy dla pozującego na konserwatystę Komorowskiego wiązanie się akurat z Raczkowskim jest akurat najbardziej trafnym rozwiązaniem. I przypominają, jak w 2006 r. Raczkowski opowiadał w TOK FM o swym zamiłowaniu do umieszczania flag w psich kupach. Miał o to nawet sprawę w sądzie, ale postępowanie zostało umorzone.

Aby przekonać się jak poglądy Raczkowskiego mają się do tych eksponowanych przez sztab wyborczy Komorowskiego warto sięgnąć do rozmowy, którą z rysownikiem przeprowadził Piotr Najsztub. Raczkowski opowiada rozwlekle opowiada tam np. dlaczego nie świętuje Wielkanocy i Bożego Narodzenia, które nazywa „Kultem Dzieciątka, narodzin, ta cała cukierkowata historia z bobaskiem”. A kwestię wiary krótko skomentował: „Generalnie jednak to w ogóle mnie nie interesuje, czy Bóg jest, czy go nie ma”.

mm

Za: Fronda.pl | http://www.fronda.pl/news/czytaj/komorowskiego_wspiera_rysownik_ktory_zaslynal_wsadzania_flagi_w

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content