USA: homoseksualiści trzykrotnie częściej dokonują napaści seksualnych w armii

Z analizy dostępnych dokumentów wojskowych wynika, że homoseksualiści służący w armii trzy razy częściej dopuszczają się napaści seksualnych na kolegów, aniżeli heteroseksualiści – podało wczoraj Family Research Council.

Obecnie w USA trwają intensywne zabiegi Partii Demokratycznej, mające na celu uchylenie prawa, zakazującego służby czynnych pederastów i lesbijek w wojsku. Pomimo jawnego sprzeciwu oficerów oraz generałów, urzędnicy Pentagonu na wyraźne polecenie prezydenta Baracka Obamy przeglądają dokumentację w tej sprawie, która pozwoli im podjąć decyzję o zniesieniu regulacji „Don’t Ask, Don’t Tell”. Z kolei senatorowie przygotowują stosowny projekt ustawy, z przyjęciem którego chcą zdążyć przed listopadowymi wyborami.

Tymczasem Family Research Council opublikował wczoraj raport, w którym poddano analizie 1643 zgłoszone przypadki napaści seksualnych zarejestrowanych w roku 2009 (od 1 października 2008 r. do 30 września 2009 r.) w czterech oddziałach wojskowych. Wynika z niego, że 8,2 proc. przypadków dotyczyło napaści o charakterze homoseksualnym. Warto to zestawić z danymi o liczbie homoseksualistów w społeczeństwie amerykańskim. Według samych aktywistów homoseksualnych w USA jest 2,8 proc. pederastów oraz 1.4 proc. lesbijek.

Z analizy Petera Sprigga z Family Research Council wynika, że homoseksualiści służący w armii trzykrotnie częściej dopuszczają się napaści o charakterze seksualnym niż heteroseksualiści. Źołnierze nie będący pederastami boją się o swoją prywatność, zwłaszcza pod prysznicami oraz w salach, w których śpią z homoseksualistami. Często bowiem dochodzi do napaści seksualnych w nocy. Według Sprigga, jeśli zezwoli się pederastom na służbę w armii, wówczas liczba przypadków napaści wzrośnie i nastąpi podkopanie morale żołnierzy, a dowódcy stracą autorytet, obawiając się karać pederastów.

Amerykański Sekretarz Obrony Robert Gates chce, aby ostateczny projekt ustawy w sprawie zniesienia zakazu służby pederastów w armii został opracowany dopiero po zapoznaniu się z pełnym raportem na ten temat, przygotowywanym przez służby Pentagonu.

Poprzedni szef wydziału karnego w departamencie prawnym w Pentagonie pułkownik Richard Black powiedział, że „uchylenie zakazu nie jest racjonalne i z pewnością nie jest demokratyczne”. Jego zdaniem sprowadza się to do tego, że trzeba by było zezwolić żołnierzom heteroseksualnym na wspólne korzystanie z pryszniców z pederastami oraz spanie z nimi w tych samych barakach wojskowych, wiedząc, że będzie to skutkować seksualnymi napaściami, gwałtami mężczyzn i wymuszoną sodomią. Z kolei nadzorujący jednostki gen. Joseph E. Schmitz podkreślił, że problem napaści na tle homoseksualnym w armii nie jest jedynie hipotetycznym problemem akademickim, lecz czymś rzeczywistym, co po prostu ma miejsce w armii.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Za: PiotrSkarga.pl | http://www.piotrskarga.pl/ps,5281,2,0,1,I,informacje.html

Skip to content