Kogo wybrał Szlomo Avier?

Aktualizacja: 2008-07-1 10:31 am

– Polska to nie jest miejsce dla nas. (…) Polacy to antysemici. Właśnie dlatego naziści wybrali ich na kolaborantów. Nawet po Holocauście, Polacy dalej zabijali Żydów – takie brednie opowiada Szlomo Aviner, szef szkoły talmudycznej w Jerozolimie, ten sam, który jak podaje ekumenizm.pl, wzywał do zbojkotowania Międzynarodowego Konkursu Biblijnego po tym, jak organizacja Yad L´Achim odkryła, że jedna z czterech finalistek z Izraela, jest Żydówką mesjanistyczną, czyli uznającą Jezusa za prawdziwego Mesjasza.

Aviner wzywa do opuszczenia Polski przez Żydów z okazji wyświęcenia w Warszawie ortodoksyjnych rabinów, którzy zdecydowali się na święcenia w Polsce, gdyż np. według urodzonego w Polsce Yisraela Meir Lau, „nie ma lepszego odwetu na nazistach i ich pomocnikach”. „Pomocnikami nazistów” w rozumieniu panów rabinów są Polacy, dzięki który zazwyczaj żyją aż do tej pory.
      Osobiście nie interesuję się wyświecaniem ortodoksyjnych rabinów – niech sobie świecą kogo chcą, ale ta liturgiczna okoliczność stała się okazją do próby budowy „polskiego antysemityzmu” początków XXI wieku.
      Dostojnicy żydowscy potrzebują, żeby Polacy zajmowali się Żydami. Mają tutaj pewne plany majątkowe i potrzebują powiedzieć światu, że Polacy nie lubią Żydów. Wtedy świat wstawi się za „prześladowanymi” i pomoże Żydom otrzymać finansowe „zadośćuczynienie”, uzyskać uległość polskiego rządu w sprawie np. restytucji mienia i rozmaitych odszkodowań z najprzeróżniejszych tytułów.
      Żydzi potrafią budować antysemityzm, robili to przez wieki. Ale tym razem im się nie uda, bo wspomniany Szlomo Aviner ogłosił w „The Jerusalem Post”, że „prawdziwy odwet nie polega na tym, żeby odbudowywać tam [w Polsce] społeczność tylko na tym, aby być tutaj, w Izraelu”.
      Gratulujemy pomysłu rabinowi Avinerowi! Zemścijcie się na nas i wyjedźcie do Izraela.

Mirosław Orzechowski
“Kogo wybral Szlomo Avier?”

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2172 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]