Aktualizacja strony została wstrzymana

Niemcy, Hiszpania: rozbicie mafii rosyjsko-żydowskiej

Jeden z głównych aktywistów berlińskiej społeczności żydowskiej, został aresztowany wraz z grupą 20 osób podejrzanych o przywództwo w jednej z najsilniejszych mafii rosyjskich „Tambov-Malyshev” – donosi izraelska agencja informacyjna JTA..

Członkowie mafii rosyjsko-żydowskiej działającej w calej Europie, z główną siedzibą w Hiszpanii, aresztowani zostali w Hiszpanii, a 55-letni Michail Rabo został aresztowany 19 czerwca br. w Niemczech. Michaił Rabo był „osobą numer dwa” w całej mafii oraz głównym przywódcą siatki w Berlinie. Akcję rozbicia mafii i aresztowania jej przywódców przeprowadziły służby Hiszpanii z pomocą wywiadów Rosji, Niemiec i Stanów Zjednoczonych..

Mafia zajmowała się praniem brudnych pieniędzy, nielegalnym handlem bronią, przerzutami i rozprowadzaniem narkotyków, podrabianiem dokumentów, nielegalnym handlem tytoniem, handlem kobaltem (izotop kobaltu może być użyty do produkcji małych lecz silnie radioaktywnych bomb atomowych, tzw. bomb kobaltowych), wyłudzaniem pieniędzy oraz zlecaniem zabójstw.

Hiszpania zażądała od Niemiec ekstradycji Michaiła Rabo.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

     
 

Kolejność ukazywania się informacji o rozbiciu mafii:

 
     

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content