Brazylia: Otworzono koszerną restaurację McDonald’s

Aktualizacja: 2008-06-15 6:29 pm

Restauracja w Sao Paolo należąca do sieci McDonald’s zacznie oferować raz w tygodni, w niedzielę, produkty koszerne. Cały lokal został na ten cel przygotowany przez miejscowy nadzór rabiniczy, m.in. oddzielając niekoszerne naczynia i sztućce od koszernych. W menu produktów koszernych znajdują się tak znane produkty jak Big Mac, hamburgery, frytki i napoje.

Można sądzić, że projekt ten może znaleźć naśladowców w innych krajach świata, włączając rabiniczy nadzór nad siecią McDonald’s oraz czerpiąc z tego tytułu odpowiednie korzyści.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2112 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]