Katyń – “likwidacja darmozjadów”

Aktualizacja: 2008-06-8 10:39 am

Lewactwo wszelkiej maści nie mogąc wprost gloryfikować najbardziej zbrodniczego systemu w dziejach świata poprzyklejało się do różnych modnych obecnie ruchów typu Federacja na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny z Wandą Nowicką na czele. Ta pani jest częstą bywalczynią stacji TVN i ulubioną ekspertką od aborcji redaktor Justyny Pochanke. Jak wiemy jabłko nie pada daleko od jabłoni, więc syn Nowickiej Michał również postanowił zrobić karierę zakładając portal „Lewica bez cenzury”.

Czując sprzyjającą lewactwu atmosferę w Europie już bez zahamowań to duchowe dziecko Feliksa Dzierżyńskiego pisze, że

“Jeśli Stalin i ZSRR popełnił jakiś błąd, to jest nim nie stworzenie zalążka polskiej republiki radzieckiej. (…) Mam pretensje o to, że już wtedy powinien poczynić przygotowania do pójścia nad Łabę, Ren albo i Ebro (…)”

Państwo polskie hoduje i hołubi bandytę i wykolejeńca, który już raz dzięki prominentnej mamusi wykpił się kilka lat temu grzywną z udziału w bójce z policją.

Dziś rozzuchwalony bezkarnością oraz pozycją lewactwa i wybielaczy stalinizmu degenerat tak pisze w wolnej Polsce Anno Domini 2008 o zbrodni katyńskiej.

“ZSRR nie było stać na wyżywienie 20 tys. darmozjadów. Wystarczyło już tej bezczelności z czasów sanacji, gdy robotnicy i chłopi ich żywili”

Apeluje do wszystkich Polaków.

Domagajmy się aresztowania i skazania Michała Nowickiego. Nagłaśniajmy wybryki tego degenerata. Nie liczmy na to, że sprawę nagłośni TVN i Gazeta Wyborcza.

Za kratki z bandytą.


Mirek Kokoszkiewicz, pi, 06/06/2008 – 10:21

Za: blog.prawica.net

(Podkreślenia w tekście pochodzą od Redakcji BIBUŁY.)


O pani Wandzie Nowickiej pisze Janusz Korwni-Mikke na swoim blogu http://korwin-mikke.blog.onet.pl/1,DA200…
Cytuję:

“Zajrzałem więc do internetu – i od razu znalazłem, że p.Nowicka jest ślubną małżonką p.prof.Światosława Floriana Nowickiego.
I w tym momencie zaczęło mi coś świtać w głowie.
Otóż p.Wanda Nowicka tak naprawdę jest p.Wandą Nowicką-Nowicką, a ten Światosław Florian to znany astrolog. Astrologia zaś – tłumaczę młodszym – to jeden z pokutujących jeszcze w XX wieku przesądów, takich jak równouprawnienie kobiet czy zniesienie kary śmierci, uprawianych m.in. przez propagujący wszelkie ubiegłowieczne zabobony portal http://www.racjonalista.pl/
On-że p.Światosław Florian Nowicki jest synem słynnego p.prof.Andrzeja Rusława Nowickiego – faceta, który aż cztery razy (!) był wybierany Wielkim Mistrzem “Wielkiego Wschodu Polski” (taka lewacka organizacja podszywająca się pod masonerię, proszę zajrzeć na http://www.wolnomularz.pl/an/index.htm ) i cieszy się ogromnym poważaniem u astrologów, pseudo-masonów, abolicjonistów, irracjonalnych racjonalistów – i, nie wiem dlaczego: esperantystów.
Wiadomo, że kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy. Te głupoty, które p.Nowicka wygaduje, są Jej po prostu biologicznie narzucone”.


Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2082 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]


//This line added for 'Social Media and Share Icons (Ultimate Social Media)' plugin to work