Aktualizacja strony została wstrzymana

Gwiazda z psich odchodów

Kuba Wojewódzki, właściwie: Jakub Władysław Wojewódzki za chwilę przestanie zarabiać krocie, wypełniające teraz jego bankowe konto. Kiedy zacznie obowiązywać europejska konstytucja nazywana dziś traktatem lizbońskim, kiedy Polskę zaleją bluźniercze idee „wolnego świata”, a o swoje prawa upomną się wszelkie dewiacje i odmienności, zostanie on tuzinkowym łachmaniarzem telewizyjnym, poszukującym pracy. Dziś Jakub Wojewódzki bawi się rolą zwiastuna nadchodzącej epoki – upokarza zaproszonych do studia gości, szokuje widownię przed telewizorami, podżega do popełnienia przestępstwa; jest uosobieniem zła dopominającego się miejsca na polskich ołtarzach.

Wojewódzki plugawi wszystko, czego dotknie, bo sam ma plugawą naturę. Do programu nadanego 25 marca br., umawia Marka Raczkowskiego i Krzysztofa Stelmaszczyka. Goście, zachęcani przez prowadzącego, wbijają flagę Państwa Polskiego w przygotowane wcześniej psie odchody. Zgromadzona w studiu publika, bawi się przy tym znakomicie.
Jakub Wojewódzki sięga po naszą narodową świętość, chce być pierwszym w zjednoczonej Europie obywatelem polskim, który na oczach publicznych zbezcześci w swoim programie flagę Państwa Polskiego. Próbuje, jak bardzo Polacy są już bezradni, jak odarci z dumy narodowej, z tożsamości? Próbuje, plugawiąc polskie barwy narodowe.
Program Jakuba Wojewódzkiego nadawany jest w godzinach wysokiej oglądalności i przyciąga przed ekrany znaczną liczbę, głównie młodej widowni, wpływając negatywnie na jej stosunek do Państwa Polskiego, jego tradycji i historii.
Po emisji programu podniosły się wątłe głosy protestu; sam złożyłem doniesienie do Prokuratury Okręgowej w Warszawie, bo popełniono czyn karalny. Ale nie zareagowało kierownictwo TVN, służby państwowe nie ścigają tego przestępstwa, nie wszczynają postępowania z urzędu. Wczoraj Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji uchwaliła karę dla stacji telewizyjnej, za dopuszczenie do tego skandalicznego wydarzenia.
Czy Państwa Polskiego już nie ma? Czy zaprzestały swojej działalności instytucje chroniące Państwo i Jego atrybuty? Czyżby prezydent Kaczyński podpisał już traktat lizboński i na jego podstawie uznano, że flaga narodowa nie będzie podlegać ochronie?
Stawiam pytania retoryczne, bo Jakub Wojewódzki i jego goście plugawią moją świętość!
Gdzie jesteście wysocy urzędnicy Państwa Polskiego? Czy swoją służbę rozumiecie już tylko, jako przywilej korzystania z luksusu pełnienia władzy? Domagam się sprawiedliwego ukarania Jakuba Wojewódzkiego. Jeśli tego nie zrobicie, trzeba ukarać was!

Nie warto przypominać Wojewódzkiemu, co dla Polaka znaczy biało-czerwona. Osoby zdegenerowane nie wszystko są w stanie pojąć. Ale Jakuba Wojewódzkiego trzeba dotkliwie ukarać finansowo – wszystko robi przecież dla pieniędzy; chlubi się tym w rozlicznych wywiadach! Czas więc najwyższy, aby ten współczesny „król Midas”, zmieniający w złoto wszystko, czego dotknie, zaczął poznawać konsekwencje życia wyłącznie dla pieniędzy.
Za przyczyną wspomnianego programu oglądamy samych siebie, nasz stosunek do wartości, które kształtowały Polskę. Widzimy też ludzi, którzy szykują się do wejścia na piedestały – osoby nie znające skrupułów, ani wartości. To w tym programie obrażano kiedyś niepełnosprawną dziewczynkę modlącą się na antenie Radia Maryja i Telewizji Trwam.
Jest rzeczą haniebną, milczenie w tej sprawie.

Proszę moich Czytelników, wrażliwych na Sprawy Polskie, aby zechcieli przekazać 1% podatku dla Stowarzyszenia Akademia Orła. Wystarczy tylko w PIT wstawić numer KRS: 0000219050. Narodowcy wspierają cele narodowe i organizacje narodowe!

Dziękuję moim Przyjaciołom: Wojtkowi Wierzejskiemu i Arniemu Masinowi, że tak przychylnie wypowiadają się o mnie na swoich blogach: http://wierzejski.blog.onet.pl/ http://masin.blog.onet.pl/

Mirosław Orzechowski


Za: Blog Mirosława Orzechowskiego

.