Syn słynnego piłkarza brytyjskiego Davida Beckham idzie do żydowskiej szkoły

Aktualizacja: 2008-04-23 3:54 pm

Gwiazda piłki nożnej David Beckham i jego żona Victoria, b. członkini zespołu młodzieżowego Spice Girl, zdecydowali się na wysłanie swojego syna do żydowskiej szkoly.

3-letni Cruz Beckham będzie uczęszczał do “ekskluzywnej szkoły żydowskiej” – jak określa pismo brytyjskie The Sun, położonej w Los Angeles. Ta szkoła (choć właściwie chodzi o przedszkole) jest “połączona z żydowską świątynią” – pisze londyńskie pismo.

The Sun podaje również, że matka piłkarza jest Żydówką, jakkolwiek “nie praktykuje swojej wiary”.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=2021 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]