Hucpa żydowska: Izrael potępia Szwajcarię, a sam sprowadza ropę z Iranu

Aktualizacja: 2008-04-11 10:45 am

Moja mama mówiła: To nie jest przypadek, że Żydzi wymyślili słowo hucpa” – wyznał profesor Norman Finkelstein. I ma całkowitą słuszność, szczególnie wobec kolejnej specjalności żydowskiej, czyli hipokryzji i wzniecaniu nienawiści wobec Iranu, jakie serwują nam codziennie media.

Gdy w zeszłym miesiącu minister spraw zagranicznych Szwajcarii odwiedził Iran i razem z prezydentem Ahmadinejadem podpisał wielomiliardowy wieloletni kontrakt na dostawę gazu, kontrolowany przez syjonistów rząd w Stanach Zjednoczonych natychmiast potępił umowę, nazywając go “aktem nieprzyjaznym dla Izraela”. Do protestu przyłączyły się oczywiście i organizacje syjonistyczne, w tym Światowy Kongres Żydów i “Liga Przeciwko Znieslawieniu” – ADL.

Szwajcaria nie dała za wygraną: 30 marca br. dziennik Sonntag opublikował artykuł, w którym stwierdza się, że “Izrael importuje irańską ropę i irańskie produkty, pomimo oficjalnego bojkotu Iranu przez Izrael. Izrael omija ten bojkot poprzez dostawę irańskiej ropy przez Europę.” Informacje te są potwierdzone przez izraelskie specjalistyczne pismo EnergiaNews, którego redaktor naczelny, Moshe Shalev pisze, iż “Irańska ropa dociera do Izraela przez różne porty europejskie, głównie Rotterdam. […] Importerem jest firma Eilat-Ashelon Pipeline Co (EAPC), która trzyma źródło dostaw w tajemnicy.”

Firma EAPC nie jest firmą czysto izraelską. Powstała w 1968 roku jako spółka izraelsko… irańska, celem importu irańskiej ropy przez porty w Europie. Od tego czasu niezmiennie kontynuuje swoją działalność.

W sumie: jedna wielka kolejna hucpa. Z jednej strony syjoniści przygotowują się do kolejnej wojny, tym razem ataku na Iran pod jakimkolwiek wymyślonym pretekstem, gdyż stoi on na drodze do Eretz Israel, Wielkiego Izraela, tworu koniecznego do spełnienia się mesjanistycznego obłędu żydowskiego z “Nadejściem Mesjasza”, a z drugiej, po cichutku biznesmeni robią swoje geszefty. Powtórzmy to raz jeszcze: “To nie jest przypadek, że Żydzi wymyślili słowo hucpa”.*

Lech Maziakowski
Washington, DC | 2008-04-11 | www.bibula.com

* As my late mother used to say, “It’s no accident Jews invented the word chutzpah.”” – prof. Norman Finkelstein

Źródła: [1], [1], [2], [3], [4]

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1963 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]