USA: sprzeciw rodziców wobec homoseksualnego “Dnia Ciszy” w szkołach

Aktualizacja: 2010-03-17 11:36 am

Koalicja organizacji broniących praw rodzicielskich w publicznej oświacie wezwała rodziców do nieposyłania dzieci do szkoły 16 kwietnia. Wtedy to w wielu publicznych placówkach oświatowych w USA obchodzony będzie homoseksualny „Dzień Ciszy”.

„Dzień Ciszy” jest protestem politycznym organizowanym przez Gay, Lesbian and Straight Education Network (GLSEN), który ma zachęcać do akceptacji homoseksualizmu i tzw. gender identity disorder. W ramach tego protestu prosi się uczniów, aby na lekcjach zachowali milczenie na znak solidarności z homoseksualistami, którzy padli ofiarą zastraszania.

Koalicja organizacji pro-rodzinnych „The Day of Silecne Walkout” zachęca rodziców tych szkół, które zamierzają obchodzić „Dzień Ciszy” do nieposyłania dzieci na zajęcia. Jak napisali: „jest to jedna z możliwości, jakie mają rodzice, by wyrazić swój jednoznaczny sprzeciw wobec przesłania »Dnia Ciszy«”.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=19463 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]