Air Canada: Ładunki towarowe ważniejsze niż trumna ze zmarłym

Aktualizacja: 2008-04-8 12:22 pm

Linie lotnicze Air Canada wszczęły wewnętrzne śledztwo wyjaśniające opóźnienie w transporcie trumny z ciałem zmarłego, pomimo iż ładunki towarowe zmierzające w tym samym kierunku zostały dostarczone.

Judy Hamilton z miejscowości Springdale w prowincji Nowa Funlandia, otrzymała od przedsiębiorstwa pogrzebowego telefon informujący, że ciało jej szwagra nie zostało dowiezione, gdyż linie lotnicze uważały za ważniejsze dostarczenie ładunków towarowych (Cargo) z Montrealu. O opóźnieniu i jej przyczynach przedstawiciele Air Canada nie pofatygowaly się poinformować rodziny zmarłego.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1936 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]