Rasowa nienawiść i „wolne media” w Stanach Zjednoczonych

„Czterech białych mężczyzn pobiło 62-letnią czarną kobietę i dwie opóźnione w rozwoju osoby, którymi się ona opiekowała, gdyż nie zapłaciła ona „opłaty za przebywanie w parku, należnej za przebywanie osoby czarnej w parku dla białych”” – informują wzburzone wydarzeniem wszystkie stacje telewizyjne w specjalnych programach informacyjnych…

Wróć!.. Rzeczywistość jest w Stanach Zjednoczonych zupełnie inna: oto czterech czarnych mężczyzn zostało zatrzymanych w Orlando na Florydzie za zaatakowanie 62-letniej białej kobiety oraz dwie opóźnione w rozwoju osoby, którymi się ona opiekowała, gdyż nie zapłaciła ona „opłaty za przebywanie w parku, należnej za przebywanie osoby białej w parku dla czarnych” – informuje w zdawkowej informacji lokalna stacja telewizyjna na Florydzie. Policja postawiła zarzuty o „przestępstwo z nienawiści” czterem Murzynom: Christopher Colbert, Erick Golden, Willie Pritts and Antoniette Boone.

Jak zwykle w politycznie poprawnych skomunizowanych mediach „wolnego świata”, informacje tego typu nie przedostają się poza dwunastą stronę gazety i lokalne stacje telewizyjne. Poziom nienawiści ludności czarnej do białej jest zjawiskiem powszechnym w Stanach Zjednoczonych i odzwierciedla się również obiektywnymi wskaźnikami przestępstw, w których ofiarami podają osoby białe.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content