Rasowa nienawiść i “wolne media” w Stanach Zjednoczonych

Aktualizacja: 2008-04-2 1:22 pm

“Czterech białych mężczyzn pobiło 62-letnią czarną kobietę i dwie opóźnione w rozwoju osoby, którymi się ona opiekowała, gdyż nie zapłaciła ona “opłaty za przebywanie w parku, należnej za przebywanie osoby czarnej w parku dla białych”” – informują wzburzone wydarzeniem wszystkie stacje telewizyjne w specjalnych programach informacyjnych…

Wróć!.. Rzeczywistość jest w Stanach Zjednoczonych zupełnie inna: oto czterech czarnych mężczyzn zostało zatrzymanych w Orlando na Florydzie za zaatakowanie 62-letniej białej kobiety oraz dwie opóźnione w rozwoju osoby, którymi się ona opiekowała, gdyż nie zapłaciła ona “opłaty za przebywanie w parku, należnej za przebywanie osoby białej w parku dla czarnych” – informuje w zdawkowej informacji lokalna stacja telewizyjna na Florydzie. Policja postawiła zarzuty o “przestępstwo z nienawiści” czterem Murzynom: Christopher Colbert, Erick Golden, Willie Pritts and Antoniette Boone.

Jak zwykle w politycznie poprawnych skomunizowanych mediach “wolnego świata”, informacje tego typu nie przedostają się poza dwunastą stronę gazety i lokalne stacje telewizyjne. Poziom nienawiści ludności czarnej do białej jest zjawiskiem powszechnym w Stanach Zjednoczonych i odzwierciedla się również obiektywnymi wskaźnikami przestępstw, w których ofiarami podają osoby białe.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1897 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]