Konsulat amerykański w Indiach pomógł pederastom w uzyskaniu dziecka “od matki zastępczej”

Aktualizacja: 2010-02-22 10:31 am

Para pederastów z USA przybyła do kliniki leczenia bezpłodności w Indiach, aby tam tzw. matka zastępcza poczęła dziecko, które trafiło w ich ręce. Homoseksualistom pomógł konsulat.

Brad Fister i Michael Griebe z Kentucky zapłacili 60 000 tys. dolarów klinice leczenia bezpłodności w mieście Hyderabad na południu Indii, gdzie ofiarowana komórka jajowa została połączona z plemnikiem z nasienia Fistera, a następnie umieszczona w macicy matki zastępczej – czytamy w napisach pod zamieszczonym w Internecie odrzucającym filmikiem, na którym dwóch pederastów trzyma na rękach pokrzywdzonego chłopca, który przyszedł na świat w styczniu br.

Jest to pierwszy przypadek “dziecka od matki zastępczej”, w którego sprawę zaangażowany był amerykański konsulat w Hyderabadzie. Jak podają lokalne media kolejne pary dewiantów planują przyjazd do tego miasta w poszukiwaniu tzw. zastępczych matek.

Komercyjne przeprowadzanie zapłodnienia jest zakazane w niektórych krajach europejskich, a w USA podlega ścisłym regulacjom, natomiast w Indiach jest legalne od 2002 roku.

Za: nacjonalista.pl -- [Org. tytuł: « Konsulat pomógł pederastom»]
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=18652 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]