Konsulat amerykański w Indiach pomógł pederastom w uzyskaniu dziecka „od matki zastępczej”

Para pederastów z USA przybyła do kliniki leczenia bezpłodności w Indiach, aby tam tzw. matka zastępcza poczęła dziecko, które trafiło w ich ręce. Homoseksualistom pomógł konsulat.

Brad Fister i Michael Griebe z Kentucky zapłacili 60 000 tys. dolarów klinice leczenia bezpłodności w mieście Hyderabad na południu Indii, gdzie ofiarowana komórka jajowa została połączona z plemnikiem z nasienia Fistera, a następnie umieszczona w macicy matki zastępczej – czytamy w napisach pod zamieszczonym w Internecie odrzucającym filmikiem, na którym dwóch pederastów trzyma na rękach pokrzywdzonego chłopca, który przyszedł na świat w styczniu br.

Jest to pierwszy przypadek „dziecka od matki zastępczej”, w którego sprawę zaangażowany był amerykański konsulat w Hyderabadzie. Jak podają lokalne media kolejne pary dewiantów planują przyjazd do tego miasta w poszukiwaniu tzw. zastępczych matek.

Komercyjne przeprowadzanie zapłodnienia jest zakazane w niektórych krajach europejskich, a w USA podlega ścisłym regulacjom, natomiast w Indiach jest legalne od 2002 roku.

Za: nacjonalista.pl | http://www.nacjonalista.org/wiadomosci.php?id=7099 | Konsulat pomógł pederastom

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Skip to content