Była żona prezydenta Francji wychodzi za mąż za żydowskiego milionera z Nowego Jorku

Aktualizacja: 2008-03-23 10:53 pm

Cécilia Ciganer-Albéniz, była żona obecnego prezydenta Francji, Nicolasa Sarkozy, wychodzi ponownie za mąż, tym razem za urodzonego w Maroku żydowskiego milionera z Nowego Jorku – Richarda Attias – poinformowała informacyjna agencja francuska AFP.

Jakkolwiek szczegóły ślubu trzymane są w tajemnicy, miały one odbyć się w niedzielę, 23 marca br. w żydowskiej synagodze na Manhattanie. W ostatni piątek rozpoczęto huczne przygotowania do ceremoni ślubnej w domu milionera w Connecticut, a w sobotę urządzono przyjęcie w wykwintnej restauracji na Broadwayu. Wesele ma odbyć się w słynnej Sali Tęczowej Centrum Rockefellera na Manhattanie.

Trwający 11-lat związek Cecilii Ciganer-Albeniz (pół-Cyganki-pół-Żydówki) z Nicolasem Sarkozy (pochodzącym z rodziny katolicko-żydowskiej), zakończył się rozwodem w październiku ubiegłego roku. Już w cztery miesiące później obecny prezydent wszedł swój w trzeci już związek małżeński, tym razem wybierając włoską modelkę Carlę Bruni.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1853 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]