Armie USA i Izraela przeprowadziły wspólne komputerowe ćwiczenia wojskowe

Aktualizacja: 2008-03-22 5:49 pm

Siły wojskowe Stanów Zjednoczonych i Izraela zakończyły w środę, 19 marca br. wspólne wirtualne komputerowe ćwiczenia.

W ćwiczenia wojskowe prowadzone pod kryptonimem Juniper Falcon 2008, mające na celu polepszenie “kooperacji i zrozumienia”, zaangażowanych było około sto osób z obu ston. Ćwiczenia prowdzone były w ośrodku w Tel Awiwie. Oświadczenie stwierdza, że ćwieczenia “nie były związane i były odpowiedzią na żadne realne wydarzenie.”

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1844 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]