“Doktor Śmierć” kandyduje do Kongresu USA

Aktualizacja: 2008-03-14 11:10 am

Znany aktywista eutanazji, dr Jack Kevorkian oznajmił, że planuje startować w wyborach do Kongresu USA jako niezależny kandydat w stanie Michigan.

“Potrzebujemy więcej uczciwości i szczerości zamiast skorumpowanego rządu w Waszyngtonie” – powiedział Kevorkian w wywiadzie dla lokalnej gazety Oakland Press.

Dr Kevorkian, znany jako “Doktor Śmierć” skazany został na 25 lat więzienia za dokonanie eutanazji, do której dokonania przyznał się pokazując akt zabójstwa w telewizji. Po ośmiu latach odbywania wyroku, Kevorkian został przedterminowo zwolniony. W tym samym stanie Michigan, który go skazał za zabójstwo, Kevorkian próbuje teraz włączyć się w życie polityczne, forsując powszechne prawo do zabijania chorych ludzi. Aby ubiegać się o urząd, potrzebuje zdobyć zaledwie 3000 podpisów.

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1800 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]