Amsterdam: Seks w parku dozwolony, psy bez smyczy – nie!

Aktualizacja: 2008-03-14 9:04 am

Władze Amsterdamu zezwoliły na publiczne uprawianie seksu parom hetero i homoseksualnym w miejskim parku Vondelpark. Zancznie surowiej odniosły się jednak do kwestii załatwiających się w parku zwierząt, zakazując właścicielom spuszczania swoich psów ze smyczy. Właściciele zwierząt są oburzeni – podał dziennik “Daily Telegraph”.

Vondelpark odwiedzany jest rocznie przez przeszło 10 milionów turystów. Przypadki uprawiania seksu przez pary są tam częste, dlatego rada miasta Amsterdam zdecydowała zalegalizować proceder.

Niestety, znacznie mniej szczęścia mieli właściciele zwierząt, którym zakazano przyprowadzania do parku swoich pupili bez smyczy i kagańca, pisze “Daily Telegraph”.

– Od kiedy pamiętam mogliśmy puszczać w parku nasze psy wolno. Nie mogę uwierzyć, że straciliśmy to prawo, bo jacyś ludzie będą uprawiać seks w miejscach, gdzie do tej pory bawiły się zwierzęta – mówił dziennikarzom jeden z oburzonych bywalców Vondelparku.

Rzecznik rady miasta oświadczył, że decyzja rady jest z wiązana z faktem, iż zwierzęta puszczane wolno, załatwiają się w różnych miejscach, co może być nieprzyjemne dla innych odwiedzających.

Za: Najwyższy Czas!, 12 marca 2008

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1795 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]