Nikaragua: Arcybiskup odprawił Mszę… za zwierzęta

Aktualizacja: 2008-03-11 2:47 pm

Nikaraguański arcybiskup Leopoldo Brenes odprawił coroczną Mszę św…. za zwierzęta.

Na Mszy odprawionej w kościele św. Łazarza w Masaya niedaleko stolicy – Managua, zgromadziło się tysiące “miłujących zwierzęta”, razem ze swymi dwu- czy czworonogimi przyjaciółmi. Wiele z tych zwierzątek było zabawnie poubieranych: świnka była przyodziana w sweterek, a piesek w mundur wojskowy.

Msza tego typu odprawiana jest w Nikaragui co roku w niedzielę poprzedzającą Niedzielę Palmową

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1790 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]