Hiszpania: kurs wychowania obywatelskiego mówi o kontaktach seksualnych ze zwierzętami

Od wielu miesięcy w Hiszpanii rodzice wraz z episkopatem protestują przeciw obowiązkowemu kursowi obywatelskiemu dla dzieci. Ostatnio czarę goryczy przelała wiadomość o tym, że trzecioklasistów jednej ze szkół w Kordobie zachęca się do kontaktów seksualnych ze… zwierzętami.

Według organizacji „Professionals for Ethics” uczniowie klas trzecich w Kordobie (Andaluzja) korzystają z materiałów edukacyjnych, w których można znaleźć następujące treści: „Natura obdarzyła nas miłością seksualną, dzięki której możemy podejmować kontakty seksualne z dziewczyną, chłopcem a nawet zwierzęciem”.

Protestujący rodzice uważają, że materiały te indoktrynują ich dzieci zgodnie z zakamuflowanym rządowym programem, który jest pro-homoseksualny i krytyczny wobec norm etycznych oraz moralności. W dodatku program ten realizowany jest pod przymusem.

W regionie Kastylia-Leon około 500 uczniów zostało zwolnionych z udziału w kursie ze względu na sprzeciw sumienia. Setki innych dzieci w Madrycie i Walencji oczekuje na orzeczenia sądów w tej sprawie.

Źródło: CNA, AS

Za: PiotrSkarga.pl | http://www.piotrskarga.pl/ps,4794,2,0,1,I,informacje.html

Skip to content