Rodzina Ferrero: ”Zawdzięczamy wszystko Matce Bożej z Lourdes”

Aktualizacja: 2008-03-10 12:46 pm

Opiece Maryi, szczególnie Matki Bożej z Lourdes, zawdzięcza swoją fortunę rodzina Ferrero, właścicieli wielkiego koncernu produkującego znane na całym świecie słodycze – pisze włoski dziennik „La Stampa”. Rodzina Ferrero w maju każdego roku udaje się prywatnym samolotem z pielgrzymką do francuskiego sanktuarium maryjnego.

Głowa rodu Ferrero, 83-letni Michele, uznany został właśnie przez amerykański magazyn „Forbes” za najbogatszego Włocha. Jego osobisty majątek ocenia się na 11 mld dolarów.

„La Stampa” przypomina, że żona Michele – Maria Franca – na pytanie o tajemnicę ich sukcesu odpowiedziała: – Zawdzięczamy wszystko Matce Bożej z Lourdes. Bez Niej wiele byśmy nie zdziałali. Widząc zdumienie w oczach dziennikarza dodała: – Wiara niczego człowiekowi nie ujmuje, przeciwnie, wzbogaca go.

Źródło: KAI

Za: PiotrSkarga.pl

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1780 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]