George Soros – sponsor śmierci

Aktualizacja: 2008-02-27 2:33 pm

George Soros, milioner, który od lat finansuje działania dążące do legalizacji eutanazji na całym świecie jest bohaterem artykułu we wczorajszym “Bussiness Day”.

Czytamy w nim m. in. o tym jak znany filantrop w 1994 roku zakładał na wydziale lekarsko-chirurgicznym Uniwersytetu Columbia fundację “Projekt Śmierć w Ameryce” (Project Death in America). Powiedział wtedy, że “śmierć zastąpiła seks jako temat tabu naszych czasów.” Fundacja do dziś promuje eutanazję lub samobójstwo z asystą, a w jej ślady poszła inna organizacja finansowana przez Sorosa, organizacja Open Society Institute’s International Palliative Care Initiative.

Strategii miliardera nie zmieniła nawet osobista tragedia. Matka Sorosa – czytamy w BussinessDay – popełniła samobójstwo (była członkinią Stowarzyszenia Hemlocka – organizacji wspierającej “śmierć na życzenie”), zaś jego ojciec zmarł po długotrwałej chorobie na raka. George Soros był “rozczarowany” tym, że ojciec uporczywie “chwytał się życia.”

Źródło: Fronda.pl

Za: Infopatria.pl

 

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1740 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]