Lider organizacji homoseksualnej w USA przyznaje: “AIDS jest chorobą gejów”

Aktualizacja: 2008-02-15 2:29 pm

Tydzień temu w czasie konferencji prasowej Matt Foreman, były prezes jednej z najważniejszych organizacji homoseksualnych w USA – National Gay and Lesbian Task Force – zdenerwował innych aktywistów, przyznając, że homoseksualne zachowania niosą ze sobą szczególnie wysokie ryzyko. Foreman stwierdził również, że wirus HIV i choroba AIDS dotyka głównie homoseksualistów i, że jest chorobą tej grupy – donosi LifeSiteNews.com.

Foreman powiedział m.in., że próby dyskusji na te tematy wewnątrz organizacji spotykają się ze wzruszeniem ramion. – Tymczasem 70 proc. homoseksualistów bądź biseksualistów w tym kraju jest nosicielami wirusa HIV. Musimy się do tego przyznać i stawić czoła tej rzeczywistości – stwierdził Foreman.

Niecały rok temu Lorri Jean z Los Angeles podobnie zaszokowała społeczność homoseksualistów oświadczając: – HIV jest chorobą gejów. Przyznajmy się do tego i koniec.

W USA już od dłuższego czasu wiele organizacji opowiadających się za tradycyjnymi wartościami współpracuje z byłymi homoseksualistami, by zniechęcić ludzi do tego stylu życia, pokazując, że jest on nie tylko niemoralny, ale i bardzo niebezpieczny dla zdrowia i życia. W ostatnim czasie odnotowuje się kolejną epidemię wirusa HIV i choroby AIDS. Co więcej, pojawiają się nowe groźne dla życia choroby, wywoływane przez mutującą odmianę gronkowca złocistego. Naukowcy i lekarze przestrzegają, że zachowania homoseksualne należą do tzw. zachowań wysokiego ryzyka.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

Za: PiotrSkarga.pl


Tags:

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1704 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]