PiS chce specjalnej grupy do monitorowania stron pedofilskich i homoseksualnych

Politycy największej opozycyjnej partii chcą, by przy MSWiA powstał zespół zajmujący się zwalczaniem przestępstw seksualnych. Miałby on sprawdzać również strony homoseksualistów, szukając na nich pedofilów-homoseksualistów.

Interpelację, którą grupa posłów PiS zamierza zgłosić w piątek w Sejmie, podpisało 27 parlamentarzystów – pisze „Rzeczpospolita”.

– Zespół monitorowałby również internetowe strony homoseksualistów. Mamy bowiem do czynienia z propagowaniem przez niektóre środowiska homoseksualne tzw. pozytywnej pedofilii – mówi w rozmowie z „Rz” autor interpelacji Stanisław Pięta.

Posłowie PiS domagają się też od MSWiA ujawnienia informacji na temat liczby wykrytych w ciągu ostatnich dziesięciu lat przypadków pedofilii, z wyszczególnieniem przypadków pedofilii homoseksualnej.

– Nie twierdzę, że każdy gej jest pedofilem. Ale popatrzmy na przykład Wielkiej Brytanii. Tam od 20 do 43 proc. ujawnionej pedofilii to przypadki homoseksualne, podczas gdy tylko 1 proc. społeczności określa się jako geje. A to znaczy, że jest to problem – podkreśla Pięta.

Partia Jarosława Kaczyńskiego chce, by MSWiA przygotowało dane dotyczące przypadków zrzeczenia się przez matkę dziecka na rzecz homoseksualisty. W listopadzie ujawniono, że homoseksualny aktywista Arkadiusz Karski na swojej stronie internetowej tłumaczył, jak osoba homoseksualna może obejść prawo, by adoptować dziecko.

Trzy tygodnie temu parlamentarzysta PO Krzysztof Brejza złożył w MSWiA interpelację w sprawie bezkarności rozpowszechniania dziecięcej pornografii w sieci. W odpowiedzi pedofile zaczęli oczerniać go w internecie. W środę powiadomił o tym Prokuraturę Krajową i domaga się ich ścigania.

MaRo/Rp.pl

Za: Fronda.pl | http://www.fronda.pl/news/czytaj/pis_chce_specgrupy_do_monitorowania_stron_pedofilskich_i_homosek

Skip to content