Kongresmenka wydała 6 tys. USD za obiad. Z pieniędzy podatników

Aktualizacja: 2009-12-17 4:40 pm

P. Madeleine Bordallo, kongresmenka z Partii Demokratycznej, wydała aż 6090 USD na jedzenie i napoje w ciągu swojej jednodniowej wizyty na Guam.

Tym samym jest to najwyższa suma pieniędzy wydana na posiłki przez członka Kongresu USA w tym roku. P. Bordallo odwiedziła Guam, aby spotkać się z tamtejszymi oficjelami i przedyskutować z nimi sprawę militaryzacji wyspy.

Drugim rozrzutnym politykiem 2009 r. jest p. Steny H. Hoyer z Partii Republikańskiej, którego jednorazowy wydatek sięgał 5398 USD.

Źródło: www.mvarietynews.com
Opracował: Jarosław Wójtowicz

Za: korwin-mikke.pl -- [Org. tytuł: « 6 tys. USD za obiad! Z pieniędzy podatników»]

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=16710 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]