Aktualizacja strony została wstrzymana

Sąd stanu Maryland: homoseksulizm jest wrodzony; uczniów należy nauczać zakładania kondomów

Sędzia stanu Maryland wydał w zeszłym tygodniu orzeczenie, w którym uznał za dopuszczalne uczenie w klasach 8-10 szkół publicznych powiatu Montgomery, sposobów zakładania kondomów podczas seksu analnego i oralnego oraz uznał – przy braku jakichkolwiek naukowych dowodów – że homoseksualizm jest wrodzony.

Rozprawa dotyczyła zaproponowanego nowego programu szkolnego w powiecie Mongtomery, opracowanego przez stanowe Ministerstwo Edukacji pod naciskiem lobby homoseksualnego. Przeciwko programowi protestowały liczne organizacje, w tym ogólnokrajowe centrum adwokackie The Thomas More Law Center, skupiające m.in. chrześcijańskie ośrodki, jak Citizens for a Responsible Curriculum, the Family Leader Network czy Parents and Friends of Ex-Gays („Rodzice i Przyjaciele byłych Gejów” – organizacja skupiająca osoby wyleczone z przypadłości homoseksualizmu). Specjalną petycję podpisało też 274 lekarzy z powiatu, którzy wskazują na zawarty w programie fałsz stwierdzający, iż używanie kondomów ma zapobiegać rozprzestrzenianiu się chorób.

Teoria jakoby homoseksualizm jest orientacją wrodzoną, została odrzucona przez szereg stanów, włącznie ze stanem Maryland. W 2007 roku najwyższy sąd apelacyjny w opinii dotyczącej związków cywilnych stwierdził, że teoria jakoby homoseksualizm jest wrodzony, nie znajduje wystarczających dowodów naukowych. Pomimo tego orzeczenia sądu, pomimo braku jakichkolwiek dowodów naukowych – których hojnie finansowane przez lobby homoseksulane laboratoria i naukowcy próbują spreparować – sędzia William J. Rowan, III wydał orzeczenie na miarę uznania Ziemii za płaską.

Adwokat z centrum prawnego Thomas More Law Center wezwał sędziego Rowan do uznania programu nauczania, bądź jako nielegalnego, bądź odesłania go do Ministerstwa Edukacji do poprawki. „Prawo stanu Maryland mówi, że aby czegoś nauczać w szkołach, musi opierać się jakichś faktycznych podstawach. Jeśli nie wypełnia ono tego warunku, jest ono nielegalne.”

Pomimo ostrej walki grup chroniących rodzinę i podstawowe wartości życia społecznego, twórcy programu bronią go uznając, że dzieci należy nauczać i promować seks analny, homoseksualizm, biseksualizm i transwestytyzm.

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content