Kanada: Zmarł niezwykły, oddany Polak-katolik, redaktor portalu Ojczyzna.pl

Aktualizacja: 2009-12-16 9:00 am

13 grudnia 2009  w Kanadzie odszedł nagle do domu Ojca, zaopatrzony w Sakramenty Święte, niezwykly Polak-katolik – uczestnik prawdziwej Solidarności, internowany 13 grudnia 1981, zmuszony z rodziną do emigracji, marzący o powrocie do Ojczyzny-Polski,  redaktor portalu Ojczyzna.plZbigniew Łabędzki.

Drogi Kolego – przyjacielu z celi wieziennej! Spoczywaj w spokoju!

Najszczersze kondolencje z powodu śmierci Taty składam  Jego córce Małgorzacie  Kiprenko i jej rodzinie.

Victor Zolcinski
Redaktor Radia Pomost


W Kanadzie pozostała na zawsze, również marząca o powrocie  do Ojczyzny – jego żona Jadwiga, zmarla 1 lipca 2004  r. W Kanadzie pozostał na zawsze również jego syn Jacek, zmarły 12 grudnia 2005 na rękach Zbigniewa Łabedzkiego

Pogrzeb pana Zbigniewa Labedzkiego odbędzie sie 16 grudnia 2009  o godzinie 10.00 w Parafi św Jadwigi w Oshawie, Ontario

Msza święta za Jego duszę odbędzie sie  15 grudnia 2009 r o godz 18.30  w Hamburgu (kościół św Franciszka).


Redakcja BIBUŁY przyłącza się z wyrazami wielkiego bólu do kondelencji, dziękując Zbigniewowi za lata pięknej, odważnej, oddanej pracy. Bóg Zapłać!

Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie Radio Pomost

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=16665 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]