Lobby żydowskie, pajdokracja i manipulacja medialna

Aktualizacja: 2008-02-1 4:38 pm

Młoda Żydówka, która została cztery lata temu wykreowana przez media jako “wyrocznia polityczna” dzieci i młodzieży, po raz kolejny wykorzystana zostaje do politycznej manipulacji świadomością ludzi.

Ilana Wexler, żydowskie 11-letnie dziewczę z Oakland w stanie Kalifornia, które rozpoczęło w 2004 roku swoją kampanię prezydencką pod nazwą “Kids for Kerry”, popierającą ówczesnego kandydata prezydenckiego Johna Kerry, wyraziło swoją swoją dezaprobatę wobec urzędującego wice-prezydenta Dicka Cheney, który podczas wymiany zdań z Kerrym “użył brzydkiego słowa”. Po dziś dzień Wexler cytowana jest za wypowiedzianą reprymendę oznajmiającą, że “nadszedł czas” dla wiceprezydenta Cheney (“timeout” for Cheney), a wszystko wskazuje no to, że próbuje się ponownie zastosować tę samą taktykę wpływania na młodych ludzi tworząc sztuczny symbol “politycznej wyroczni młodych ludzi”.

Po przegranej Johna Kerry, Wexler postawiła na nowego kandydata Partii Demokratycznej – senator Hillary Clinton, wspierając jej kampanię. Media żydowskie donoszą jednak, że 15-letnia Wexler, wykreowana “polityczna wyrocznia młodzieży”, właśnie zmieniła zdanie i zadeklarowała swe poparcie dla Barack Obama.

 

Lobby żydowskie w każdej kampanii prezydenckiej wspiera medialnie i finansowo wybranych kandydatów z obydwu partii, tak aby być przygotowanym na każde rozwiązanie. Każdy z kandydatów musi obowiązkowo odwiedzić siedziby organizacji żydowskich i wypowiedzieć się co do swych intencji “poparcia Izraela”. Po wycofaniu się z Kampanii Prezydenckiej 2008 Rudy Giulianiego, czyli “najlepszego kandydata z punktu widzenia interesów Izraela” (zob. tutaj) oraz po słabnącej pozycji senator Clinton, lobby zaczęło panicznie obstawiać na “czarnego konia”, promując wizerunek Obamy w mediach.

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

Opracowanie: Bibula Information Service (B.I.S.) - www.bibula.com - na podstawie materiałów redakcyjnych
Tags: , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1638 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]