Aktualizacja strony została wstrzymana

USA: Walka lobby żydowskiego z podstawami ładu społecznego

Tzw. filantropijna organizacja żydowska American Jewish World Service powzięła decyzję o lobbowaniu administracji rządowej USA celem zlikwidowania obowiązujących przepisów promujących abstynencję przedmałżeńską oraz zakazujących finansowanie grup wspierających legalizację prostytucji.

W związku z nadchodzącym terminem (7 lutego br.) ponownej autoryzacji prezydenckiego programu [tzw.] walki z AIDS przez Komitet Spraw Zagranicznych Kongresu USA, lobby żydowskie planuje wzmocnienie nacisków na administrację rządową i Kongres dążąc do „zlikwidowania restrykcji na finansowanie grup promujących legalizację prostytucji oraz do zmniejszenia finansowania za granicą edukacyjnych programów abstynencji” – donosi izraelska agencja informacyjna JTA.

Agencja ta stwierdza również – wypowiadając się w imieniu żydowskich ideologów posługujących się dla swoich celów retoryką tzw. walki z AIDS – że „wielu aktywistów [walki z] AIDS pochwala prezydenta Busha za podpisanie tego programu, jednak sprzeciwia się niektórym zapisom służącym interesom konserwatywnych grup chrześcijańskich.”

American Jewish World Service – AJWS stwierdza na swojej stronie internetowej, iż jest „organizacją [zajmującą się] międzynarodowym rozwojem, motywowanym zasadami Judaizmu w dążeniu do sprawiedliwości.[…]”

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

oraz

 

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content