Komisja Europejska nakazuje Polsce podwyższenie VAT na ubranka dla niemowląt

Aktualizacja: 2008-02-1 11:10 am

Jak wynika z informacji Polskiej Agencji Prasowej zamieszczonej poniżej, Polska jako członek tworu o nazwie “Unia Europejska” posiada coraz więcej praw samodzielnego decydowania o swojej gospodarce i finansach. Kwoty wydobycia węgla, produkcji mleka czy połowów ryb, to wszystko za mało, bo okazuje się, że “europejscy planiści” muszą jeszcze ingerować w ceny dziecięcych bucików i śliniaków. “Centralne planowanie” w ramach RWPG wydawało się nonsensem, lecz rzeczywistość nowego socjalistycznego raka toczącego już teraz całą Europę, przechodzi wyobrażenia nawet najśmielszych futurystów widzących w “Unii Europejskiej” zagrożenie dla egzystencji normalnych społeczeństw.

“31.1.Bruksela (PAP) – Komisja Europejska nakazała w czwartek Polsce podwyższenie do 22 proc. stawki VAT na ubranka dla niemowląt i buty dziecięce. Zdaniem KE, Polska niezgodnie z unijnym prawem stosuje obniżoną stawkę w wysokości 7 proc.

[…] Cały tekst dostępny w materiale źródłowym

(PAP)”

Tags: , , ,

Drukuj Drukuj

 

ZASADY PRZEDRUKU Z SERWISU INFORMACYJNEGO BIBUŁY:
Przedruki dozwolone, pod warunkiem podania źródła (np. "bibula.com" lub "Serwis Informacyjny BIBUŁA"), i/lub pełnego adresu internetowego: http://www.bibula.com/?p=1635 oraz niedokonywania jakichkolwiek skrótów lub zmian w tekstach i obrazach.


Przedruk materiałów zastrzeżonych przez Autora tekstu źródłowego bądź strony źródłowej, dozwolony jedynie po uzyskaniu stosownej zgody Autora.


Opinie wyrażane w tekstach publikowanych na łamach BIBUŁY są własnością autorów i niekoniecznie muszą odpowiadać opiniom wyrażanym przez Redakcję pisma BIBUŁY oraz Serwis Informacyjny BIBUŁY.


UWAGI, KOMENTARZE:

Wszelkie uwagi odnośnie tekstów, które publikowane były pierwotnie w innych mediach, prosimy kierować pod adresem redakcji źródłowej.
Uwagi do Redakcji BIBUŁY prosimy kierować korzystając z formularza [tutaj]