Aktualizacja strony została wstrzymana

Kanadyjski Związek Zawodowy CAW finansuje szkolne programy „walki z homofobią”, prowadzone przez organizacje homoseksualne

Kanadyjski Związek Zawodowy Pracowników Przemysłu Motoryzacyjnego przekazało lobbystycznym organizacjom homoseksualnym 25 tysięcy dolarów kanadyjskich – poinformowała w komunikacie prasowym organizacja homoseksualna PFLAG.

Kanadyjski związek Canadian Auto Workers Union – CAW otrzymał podziękowania od organizacji PFLAG, która stwierdziła, że pieniądze będą użyte na finansowanie lobbystycznych grup „walczących w szkołach z homofobią”.

Organizacja PFLAG (Parents, Families, and Friends of Lesbians and Gays czyli „Rodzice, Rodziny i Przyjaciele Lesbijek i Gejów”), silna organizacja lobbystyczna, posiada 400 oddzialów w Stanach Zjednoczonych i 11 krajach świata. Aktywiści właśnie tej organizacji doprowadzili do klęski Kościoła katolickiego w Stanach Zjednoczonych, który poprzez swoich przedstawicieli wspierających „różowe lobby w Kościele”, przyjął jej taktykę „dialogu” w „walce o równość”. Na przykład w Archidiecezji Minneapolis-St.Paul, PFLAG stanowi integralną część działającego w Diecezji Katolickiego Pastoralnego Komitetu do spraw Mniejszości Seksualnych (Catholic Pastoral Committee on Sexual Minorities – CPCSM).

 

ZOB. RÓWNIEŻ:

 

INFORMACJA PODANA ZOSTAŁA RÓWNIEŻ PRZEZ:

 

Opracowanie: WWW.BIBULA.COM na podstawie: materiałów redakcyjnych

Skip to content